Zavřít
Type at least 1 character to search
Zpět nahoru

Internetové stránky pro fotografy

Nabízíme devět webů pro fotografy,
grafiky a kreativce

Weby vhodné k prezentaci Vašeho portfolia

Weby jsou vytvořeny podle posledních standardů, trendů a zkušeností. Z těch základních vyjmenujeme jen ty nejdůležitější: Responzive (veliskost a uspořádání prvků se přizpůsobí dle rozlišení a zařízení na kterém si uživatel web aktuálně prohlíží, například Smartphone, iPad, iPhone, atd.), kompatibilní napříč prohlížeči (IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome), weby využívají nejnovějších funkcí které jim dovolují poslední standardy v kódování HTML5, CSS3, JS, atd.

Weby samozřejmě lze ještě upravit dle Vašich požadavků, obsah (více/méně stránek), barvy, písmo (font/velikost), možnosti jsou téměř neomezené.

Pokud budete mít zájem, web lze propojit se sociálními sítěmi (FCB, G+, Twitter, LinkedIn, atd.) a to oběma směry, na webu se může zobrazovat obsah ze sociálních sítí a obsah z webu se může automaticky publikovat na sociálních sítích.

Všechny weby jedou na redakčním systému WordPress. Jednoduchá obsluha, intuitivní ovládání a přehledná administrace. Cena je pro všechny níže uvedené weby stejná, 12.600,-. Neváhejte nás kontaktovat, webů je pouze devět a jde o jedinečnou příležitost.

Nové majitele samozřejmě zaškolíme, pomůžeme s naplněním webu (popřípadě pokud dodáte podklady, web komplet připravíme). Můžeme nabídnout řadu dalších služeb spojených s novým webem – logo, Copywriting, registrace domény, výběr hostingu, atd.

Jaký je postup?
Prostřednictvím formuláře si objednáte web, následně Vás budeme kontaktovat, probereme Vaše požadavky a navrhneme postup. Vystavíme zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení spustíme web na doméně na které jsme se dohodli. Po dokončení webu posíláme fakturu s doplatkem a v případě potřeby jsme i nadále k dispozici.

Tak neváhejte a vyberte si svůj nový web ještě dnes. Weby jsou prodány, pro aktuální nabídku nás neváhejte oslovit.