Zavřít
Type at least 1 character to search
Zpět nahoru

Překlad webu na WordPressu s WPML je hračka

Svět je dnes menší, než kdykoli dříve. Proč se ve vašem podnikání spoléhat jen na malý český a slovenský trh, když za hranicemi leží obrovská území, kde můžete prodávat své výrobky nebo služby? S Internetem je to navíc jednodušší, než tomu bylo kdykoli dříve. Pokud plánujete a nebo už provozujete svůj web na nejrozšířenějším redakčním systému dneška, na WordPresu, máme pro vás dobrou zprávu. S perfektním prémiovým řešením pro WordPress nazvaným WPML, neboli WordPress Multilingual Plugin, volně přeloženo jako Vícejazyčný WordPress je překlad webu opravdu hračka.

S pluginem WPML je možné přeložit téměř jakýkoliv web do libovolného jazyku. Používáte volně dostupnou šablonu, placenou prémiovou šablonu a nebo úplně vlastní řešení? Ani v jednom případě nebude problém, tedy pokud šablona dodržuje alespoň základní postupy pro použité funkce. To ale platí dnes už téměř vždy. S řešením WordPressu s WPML je možné používat libovolné jazyky překladu, od angličtiny, němčiny nebo polštiny až po hebrejštinu, čínštinu nebo kterýkoli jiný světový jazyk. Přeložit je navíc možné veškeré typy obsahu, od stránek nebo příspěvků, přes vlastní uživatelské typy obsahu, uživatelská pole, až po řetězce napevno napsané v šabloně. Díky širokým možnostem nastavení navíc návštěvník nebude ani tušit, že prohlíží verzi přeloženou z jiného originálu. WPML dokonce umožňuje nakonfigurovat pro každý jazyk vlastní doménu. V nové verzi WPML je dokonce dostupný i Vícejazyčný WooCommerce modul, který vám umožní plnohodnotný překlad e-commerce řešení na WordPressu.

Na neoficiálním českém webu WPML.cz jsme pro vás navíc připravili českou lokalizaci pluginu a všech jeho modulů, spoustu návodů a článků a také neoficiální českou podporu a další služby, díky kterým vám můžeme s implementací řešení pro více jazyků pomoci. WPML je dostupné ve třech verzích, ve verzi Blog pro jednoduché blogové weby, ve verzi Multilingual CMS s plnými možnostmi nastavení a taktéž ve verzi Lifetime, jež je k dispozici s časově neomezenou podporou a pro neomezené množství webů.

Neváhejte a usnadněte si přístup na zahraniční trhy plnohodnotným překladem webu na WordPressu, kupte si WPML ještě dnes.