Zavřít
Type at least 1 character to search
Zpět nahoru

REFERENCE EFEKTIVNĚ

Stejně jako sociální sítě můžete ždímat na 100%, jsou tu další nástroje s neuvěřitelným potenciálem, proměnit návštěvníka v zákazníka. Zde se budeme věnovat referencím. Ano, při rozhodovacím procesu před objednávkou služby, nebo nákupem produktu, hrají reference, hodnocení a doporučení obrovskou roli a mají zásadní vliv. Doporučení od zákazníků hrají důležitou roli v každém oboru podnikání. Sbírejte a zobrazujete zpětnou vazbu jednoduše, rychle a efektivně. Pro vás je to jednoduché automatické poslání emailu a pro zákazníka jedno rychlé vyplnění jednoduchého formuláře. O ostatní už se efektivně postará aplikace.

Reference, hodnocení, doporučení …

Na váš web (nebo eshop) si můžete vložit hodnocení zákazníků, takzvaně natvrdo, prostě je tam napíšete textem a jsou tam. Pokud se o web moc nestaráte, stejné reference tam budou i za tři roky. Pokud chcete aktuální hodnocení, můžete si je vkládat například prostřednictvím kódu od heureka.cz (pokud tam máte profil a pokud vás tam někdo hodnotil). Ale co když chcete zobrazovat aktuální hodnocení například z profilu firmy.cz, TripAdvisor, ze stránky na Facebooku, nebo z Google My Business? To už je vyšší dívčí (ale ne pro nás).

Umíme importovat z jiných platforem

Aktuálně lze automaticky vkládat reference ze stránky na Facebooku, z Google My Business, z Yelp, nebo ze souboru CSV, (v přípravě je TripAdvisor). Kromě toho, že se budou automaticky zobrazovat nová hodnocení, máte možnost naimportovat již udělená. V praxi to pak vypadá tak, že máte například na webu stránku, kde vidíte všechna hodnocení, ze všech zmíněných sítí a pokud vám někdo na některé z nich dá nové, automaticky se na stránce zobrazí. A to není zdaleka vše.

Další

Získat doporučení, hodnocení, nebo referenci znamenalo v minulosti zdlouhavý proces kladení dotazů a vyhodnocování odpovědí. Tomu teď může být konec. Nabízíme aplikaci která celý proces plně automatizuje, čímž vám šetří nejen peníze, ale i čas, který můžete věnovat své práci. Tato aplikace vám pomůže ke zvýšení objemu konverzí, posílení loajality zákazníků a celkovému upevnění důvěryhodnosti značky.

V případě že si od nás aplikaci pořídíte, můžete sbírat hodnocení po splnění tří kroků. Doporučení zákazníků vložíte do svého webu během několika minut, aniž byste potřebovali jakékoli znalosti z oblasti kódování.

  1. Vytvoření vlastního formuláře na shromažďování hodnocení.
  2. Zaslat odkaz na formulář zákazníkům (můžete ho automaticky předvyplnit daty, která již o zákaznících máte) a sledovat, jak přibývají nové reference.
  3. Vložit vygenerovaný kód na své stránky a začít víc vydělávat.

 

Reference prodávají

Průzkumy ukazují, že tváře prodávají lépe než pouhý text. Umožněte uživatelům jediným kliknutím importovat avatar ze sociálních účtů nebo pomocí rychlého nahrávání obrázků. Kromě možnosti vložit k referenci fotku, můžete zvýšit počty konverzí pomocí faktoru FOMO (Fear of missing out – obava, že vám něco důležitého unikne). Můžete generovat vyskakovací okénka vašich nejlepších hodnocení. Zákazníky můžete k vyplnění formuláře motivovat příslibem různých odměn, například slevy na další nákup a podobně. Ale pozor, některé platformy zakazují podněcování udílení hodnocení za odměnu.

 

Jste připraveni zautomatizovat zpracování doporučení, referenci a hodnocení od zákazníků?

Zde najdete další podrobnosti

Celý proces získávání zpětné vazby sestávající z výměny e-mailů a řady dalších kroků byl až dodnes příliš zdlouhavý. Sbírejte a sdílejte doporučení, hodnocení a reference (Ať už tomu budeme říkat jakkoliv, jde beze sporu o důležitou věc.) v plně automatizované podobě. Kromě toho, lze synchronizovat hodnocení napříč různými platformami – Facebook, Google My Business, nebo Yelp. Odezvy (jen ty pozitivní) zobrazíte na libovolné stránce vašeho webu. Předložíte tak návštěvníkům jednoznačný důkaz o vašich kvalitách.

 

Aplikaci využijí všichni kteří něco nabízí, hledají zákazníky, nebo chtějí zvýšit obrat. Nyní máte možnost shromažďovat a zobrazovat jednotlivá doporučení v plně automatizované podobě, čímž zvyšuje efektivitu celého procesu. Pamatujete, jak dlouho vám naposledy trvalo požádat zákazníka o napsání hodnocení a získat ho? Jen samotná formulace žádosti vám určitě zabrala pěkných pár minut. Zatímco jste přemýšleli, jak vhodně formulovat svou žádost, mohli jste místo toho nastavit aplikaci kterou nabízíme a která by celou práci zautomatizovala i pro všechna další hodnocení. Aplikace automatizuje všechny kroky celého procesu od okamžiku převzetí zpětné vazby od klienta až po zveřejnění na vašich webových stránkách.

 

Už nemusíte nic vymýšlet, k zahájení procesu je třeba zaslat klientům jen příslušný formulář. Jakmile získáte hodnocení od klienta, zabudované widgety vám umožní tato hodnocení zobrazovat na libovolných stránkách. Můžete si přizpůsobit vzhled do podoby ladící s vaší značkou.

 

Jednotlivá hodnocení přicházející na vaši adresu můžete pomocí plně automatizovaných pravidel schvalování buď přijímat nebo odmítat (systém můžete nastavit např. tak, aby přijímal pouze hodnocení, která obdržela 5 hvězdiček).

 

Máte již o daném klientovi nějaké informace ve své databázi? Takzvaný Superlink představuje dynamický typ linku, který dokáže vyplnit do formuláře údaje, které máte uloženy v CRM databázi, data získaná od poskytovatelů služeb emailu nebo pomocí různých programů automatizace.

 

Nebuďte zbytečně skromní a pochlubte se. Jinak řečeno, využijte každého pozitivního hodnocení k vlastnímu zviditelnění. Aplikace umožňuje synchronizaci s jinými platformami hodnocení. Stačí pár kliknutí a můžete importovat hodnocení z FB, Googlu nebo Yelpu. Zákazník, který vložil nové hodnocení pomocí aplikace, může totéž hodnocení zaslat i na ostatní zmíněné platformy, a posílit vaši pozici na sociálních sítích a v pořadí na Googlu.

 

Jste připraveni předvést svou značku v plné parádě? Neváhejte a napište si o nástroj umožňující stylově shromažďovat, spravovat a zveřejňovat své hodnocení, reference a doporučení.

Ukázka jak to může vypadat

Jak vypadají reference v praxi se můžete podívat například na web rikast.cz – rizikové kácení stromů. Vzhled je nastavitelný, takže zapadne do vašeho webu / designu.

 

Tady je ukázka, jak vypadá odkaz, který posílá fotograf Lubomír Buchta – Na odkazu si může formulář prohlédnout a třeba otestovat https://hodnoceni.lubu.cz/

 

Jak už jste si jistě všimli, další příklad je přímo na této stránce a jde o automaticky vyskakující okna. Můžete si zvolit, jestli se budou zobrazovat v rámci celého webu, nebo jen na určitých stránkách, v kterém rohu, za jak dlouho, na jak dlouho, jakým efektem, atd..

 

 

/Hodnocení

Co říkají uživatelé aplikace?

Velmi doporučuji

Tohle je výjimečná aplikace bohatá na funkce. Umožňuje snadné shromažďování zákaznických recenzí a jejich zobrazování moderním a atraktivním způsobem. I pro netechnické typy.

Bartoloměj T.

Funguje skvěle

Toto má na naše služby obrovský dopad. V pozitivním slova smyslu abych to upřesnila. Nyní mohu automatizovat celý proces hodnocení. Nejen že to dobře funguje, ale na mém webu to i úžasně vypadá.

Ema M.

Dokonalé

Perfektní, něco podobného jsme dlouho chtěli. A ta snadnost získávání hodnocení od našich zákazníků je až k neuvěření. Výborné, jsme moc spokojení a rozhodně můžeme doporučit.

Jirka G.

Konečně

Konečně můžeme na svůj web jednoduše importovat hodnocení z Facebooku a z Google. Kéž by tak Booking otevřel svoje API pro napojení. Díky alespoň za TripAdvisor v brzké době.

Kamil J.

Snadné

Synonymum pro tuto aplikaci je podle mě jednoduchost. Jen nechápu proč už to nepoužívají všichni. A možná je to dobře, protože tak mám výhodu před konkurencí.

Ludmila K.

/Kolik to stojí

Ceník a objednávka
Vyberte si zda aplikaci vyzkoušet nebo zakoupit
Zakoupení je možné pouze na rok. Po roce znovu o rok prodloužit, atd.
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
 
 
0,-
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Pomůžeme s nastavením
Pokud nás budete potřebovat, můžeme pro vás aplikaci nastavit.
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
 
 
0,-
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Aplikace na vaší doméně
Chtěli byste aplikaci na vlastní doméně? Můžete ji mít. Vše nastavíme.
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
 
 
0,-
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Cena:0CZK
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!

/Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další položky z naší nabídky …