Zavřít
Type at least 1 character to search
Zpět nahoru

DALŠÍ

Už na hlavní stránce jsme psali, že web je něco komplexního a skládá se z celé řady řešení, které do sebe musí zapadnout. Postupem času jak vám přibývají zákazníci, budete jim chtít nabídnout nějaké novum, něco co jim bude usnadňovat objednávky, popřípadě vy sami budete hledat nástroje které vám usnadní práci, zjednoduší nějaké úkony, nebo ušetří čas.

Neděláme všechno

Ale spoustu věcí umíme skvěle. Zaměřujeme se na to co je efektivní, vyzkoušené a vyrovnané v poměru cena a co to může vydělat. Ty hlavní body máme na stránce NABÍZÍME, ty další zde, kde právě jste. Pokud nikde nenajdete co hledáte, neváhejte se zeptat. Když budeme vědět, poradíme.

„Jen“ WordPress

Když jsme začínali, weby se dělali v čistém HTML. Časem přišli redakční systémy a po vyzkoušení většiny z nich, jsme zůstali u WordPressu. WordPress je redakční systém vyvíjený a aktualizovaný zdarma. Je uživatelsky velmi jednoduchý a můžete si editovat valnou většinu obsahu i vzhledu, aniž byste museli někoho platit. WordPress poskytuje úplnou kontrolu nad vaším webem. Vlastníte a ovládáte všechny své soubory a data. Nejste vázáni na webhostingovou společnost a můžete svůj web přesunout kamkoli chcete. Tento redakční systém poskytuje přístup k obrovské sérii doplňků a pluginů pro rozšíření. Díky tomu máte možnost vytvořit cokoli, co chcete. Zpočátku můžete mít jednoduchou webovou prezentaci a postupně přidávat nové funkce pouze s tím, jak vaše firma roste. Svůj web můžete učinit velmi rychlým a pomocí různých SEO doporučených postupů, přivést nové uživatele. Vzhledem ke své popularitě mají téměř všechny populární nástroje třetích stran, integrace dostupné pro WordPress. Váš e-mailový marketingový software, nástroj pro generování potenciálních zákazníků, nástroje SEO, software CRM a platební brány budou tedy s WordPress fungovat.

 

Abychom byli v obraze, zkoušeli jsme i platformy, které se tváří že jsou zdarma, ale nakonec skoro vždy skončíte s ročními poplatky v řádu tisíců za obyčejný web co nic neumí, každá modifikace je náročná a web není váš. Takže souboj WordPress vs Wix, Squarespace, Weebly, atd. vždy s velkým náskokem vyhrál Worpdress. Podívejte se kdo ve světě má web na WordPressu – The New Yorker, BBC America, Variety, Sony Music, MTV News, Beyonce, PlayStation.Blog, Sweden’s Official Website, Microsoft News Center, Baťa, Usain Bolt, The Walt Disney Company, Facebook Newsroom, Marks & Spencer for Business, The Rolling Stones, Katy Perry, Mercedes-Benz, Vogue, Angry Birds, The Official James Bond 007 Website … a tak bychom mohli pokračovat.

Práce nás baví

Děláme weby protože to není jednoduché, protože každá zakázka je výzva jak překonat tu předešlou a protože nás to baví. Když něco děláte s nadšením, jde to poznat. Podívejte se co dalšího můžeme nabídnout.

Přihlašování pomocí sociálních sítí

Jednoduché, rychlé a stylové přihlášení do WordPressu

Můžeme vám na web implementovat přihlašování pomocí sociálních sítí, plus stránku trošku vytunit (udělat graficky přívětivější). Například jste už přihlášení na Facebooku, nebo na Google a chcete se přihlásit do svého webu, už nemusíte vyplňovat přihlašovací údaje. Dokonce se lze přes sociální sítě registrovat, bez nutnosti vyplňování jakýchkoli údajů. Je to velmi užitečná funkce, pokud se k webu přihlašuje (nebo se do něj registruje) více uživatelů. Toto přihlašování / registrování, splňuje veškeré požadavky na zabezpečení.

 

Jednoduché věci jsou super a máme je rádi, ale jednoduchost přihlašovací přihlašovací stránky WordPressu není pouze fádní, ale i náchylná k různým bezpečnostním rizikům. Nebyl by to WordPress, aby neexistoval nějaký nástroj, kterým můžete vzhled přihlašovací stránky zkrášlit a poskytnout svým uživatelům lepší zabezpečení.

 

Při úpravě své přihlašovací stránky a formuláře, vidíte živý náhled a změny různých prvků počínaje logem, přes pozadí až po políčka s texty. Uživatele můžete přesměrovat podle rolí a jmen. Ideální nástroj pro všechny uživatele, kteří chtějí osvěžit a zabezpečit své přihlašovací stránky. Plugin pro řízení přihlašování vám umožní zabezpečit, rebrandovat a na míru upravovat své přihlašovací stránky, aniž byste potřebovali developery nebo mít znalosti kódování. Přináší nástroje k provádění úprav na míru, abyste mohli vyniknout.

 

Nástroj přináší nekonečné množství možností úprav na míru. S tímto nástrojem můžete upravovat velikosti, barvy, obsahy přihlašovacích log, pozadí, tlačítka aj. Navíc máte k dispozici desítky šikovných předem připravených šablon.

 

Různé přihlašovací formuláře, formuláře pro případ zapomenutí hesla, chybová hlášení, uvítací zprávy a zápatí formulářů vám nyní umožňují dodat vaší značce odpovídající osobitost. Navíc můžete využít dalších variant s nástroji Google Fonts a Google reCaptcha. V podobě jednoduchého pluginu umožňuje okamžitý náhled na změny vaší přihlašovací stránky bez potřeby jakýchkoli znalostí z oblasti kódování.

 

Součástí pluginu je jedinečná sada doplňků vytvořených k usnadnění vaší práce a zajištění lepší bezpečnosti. Už vás nebaví neustále přemýšlet, které heslo jste si zvolili? Auto Login generuje jedinečnou URL, která umožňuje uživatelům obejít proces přihlašování a dostat se rovnou k účtu. Nyní budete moci řídit všechny uživatele (např. znemožňovat přístup nebo mazat uživatele) pomocí automaticky generovaných přihlašovacích linků z jednoho seznamu. Pomocí dalšího nástroje se mohou uživatelé snadno přihlašovat nebo registrovat přes svůj účet na Facebooku, Googlu nebo Twitteru, aniž by museli vyplňovat přihlašovací (registrační) formulář. Tento doplněk odstraňuje problémy s rozesíláním nevyžádaných zpráv.

 

Zabraňte násilnému vniknutí do vašeho webu omezením počtu pokusů o zalogování a nastavením intervalu mezi jednotlivými pokusy. Přidejte do svého systému další ochrannou vrstvu, „Hide/Rename Login“, jenž vám umožní upravovat na míru vaši URL přihlašovací stránky do podoby dostupné uživatelům – nikoli rozesilatelům spamu. Pokud tuto URL zapomenete, aplikace vám ji umožní obnovit během sekundy přes e-mail.

 

Pokud vaše stránky navštěvují uživatelé různých úrovní, Login Redirect funguje jako třídič umožňující přesměrovat uživatele podle jejich rolí a konkrétních jmen. U určitých stránek můžete editory odesílat na jednu stránku a účastníky na druhou a zároveň omezovat náhodné příchozí. Vše lze řídit pomocí jednoho šikovného UX/UI rozhraní.

 

Jednotlivci i agentury využívají tento plugin k zvýšení atraktivity a efektu své přihlašovací stránky. Na rozdíl od přihlašovací stránky v default podobě vám nabízíme nástroje k vyniknutí. Díky pluginu vytvoříte natolik profesionální a unifikovaný zážitek, že uživatelé úplně zapomenou, že se nacházejí na stránkách WordPressu. Konkurence často nabízí pouze povrchní změny vaší přihlašovací stránky a zapomíná, že právě během přihlašování bývá účet nejzranitelnější. Zde poskytujeme víceúrovňové výkonné doplňky pro bezpečné přihlašování kdykoli a kdekoli.

 

 

Hlavní funkce

 • Přednastavené šablony přihlašování. Naše přednastavené šablony jsou k mání jedním kliknutím. Můžete je použít k zvýšení atraktivity své přihlašovací obrazovky a hlášek o chybném přihlášení.
 • Systém umožňuje měnit každou zprávu o chybě: u přihlašovacího formuláře, v případě zapomenutého hesla nebo v registračním formuláři.
 • Vaše logo na přihlašovací obrazovce. Můžete snadno měnit obrazovou podobu svého loga, aktualizovat text nadpisu, doplnit další linky, na míru upravovat velikosti a prostorové uspořádání.
 • Pozadí přihlašovací stránky. Umožňuje upravovat pozadí přihlašovací stránky, doplňovat oblíbené obrázky na pozadí. Zvolit lze i jednoduché barvy.
 • Styl přihlašovacího formuláře. Umožňuje stylizovat jednotlivá políčka přihlašovacího formuláře, tlačítka, popisky a barvy – téměř všechny položky formuláře.
 • Doplnit zápatí přihlašovací stránky. Vyvoláme zápatí přihlašovací stránky pod vyplněnými políčky formuláře.
 • Na míru upravitelné CSS. Oblast CSS, u níž lze na míru upravovat přihlašovací stránku sofistikovanějším způsobem. Doporučuje se pro pokročilé uživatele.
 • Na míru upravitelné JavaScript. Umožňuje na míru upravovat přihlašovací stránku sofistikovanějším způsobem pomocí Custom JS. Přidejte JS a pozvedněte svou přihlašovací stránku na vyšší úroveň.
 • Google reCAPTCHA. Nová funkce reCAPTCHA. Ochraňte svoje stránky před spamem a zneužíváním a umožněte opravdovým uživatelům snadný kontakt s vámi.
 • Automatické přihlašování. Tento doplněk vám (resp. administrátorovi) umožňuje generovat jedinečné URL adresy pro určité uživatele, jimž nechcete poskytovat hesla k přihlašování na vaše stránky. Tento doplněk obsahuje seznam všech uživatelů, jimž jste dali přihlašovací link umožňující automatické generování adres. Můžete také omezit přístup některým uživatelům nebo je přímo vymazávat ze seznamu.
 • Přihlašování skrz účty na sociálních sítích. Doplňkový nástroj k přihlašování skrze sociální sítě umožňuje uživateli přihlašovat se a provádět registrace pokud již má účet typu Facebook, Google neboTwitter. Tento doplněk slouží zároveň jako ochrana před spamem a robotickou auto-registrací. Tento doplněk umožní vašim uživatelům bezproblémovou registraci a přihlašování na vaše stránky.
 • Widget k přihlašování. Tento doplněk představuje tzv. widget, který lze vložit do postranní lišty vašeho blogu. Způsob přihlašování využívá techniku Ajax. K lepší stylizaci widgetu (připraveného v obecné podobě) je třeba určitých znalosti z oblasti HTML/CSS.
 • Omezený počet pokusů při přihlašování. Přihlašovací stránky je nutné mít neustále pod kontrolou. Tento doplněk umožňuje sledovat pokusy o zalogování stran uživatelů. Mezi nejčastější způsoby vniknutí na stránky patří použití hrubé síly. Tento doplněk funguje jako ochranný štít proti hackingu a umožňuje nastavovat intervaly mezi jednotlivými pokusy.
 • Skrýt / přejmenovat přihlašovací údaje. Tento doplněk umožňuje měnit URL přihlašovací stránky do libovolné podoby. Distributoři spamu pokoušející se proniknout na vaše stránky narazí na silný odpor. Platí zvláště pro případy použití hrubé síly. Pozor však na zapamatování vámi zvolené přihlašovací URL poté, co jste si ji změnili. Existuje i možnost zaslání vašeho URL pro lepší zapamatování.
 • Přesměrování přihlašování. Umožňuje přesměrovávat uživatele podle rolí a konkrétních jmen uživatele. Vhodná věc, pokud chcete např. editora přesměrovat na jeho stránku se statistickými údaji. Tento nástroj umožňuje i vám omezovat přístup některým konkrétním účastníkům, hostům nebo i klientům na určité stránky. Doplněk je vybaven stylovým rozhraním UX/UI k řízení všech přesměrování vytvořených na vašich stránkách.

 

Cena (nejlevnější na trhu)

Máme developerskou licenci a od MFÁčka tak můžete mít lepší ceny, než jsou přímo na stránkách tvůrce pluginu. Roční licence té nejobyčejnější verze „Personal“ je za cenu 39USD, což je v přepočtu cca 870,-. My nabízíme vše co najdete v lepší verzi „Startup“, která stojí  $75, což je v přepočtu cca 1700,-, za cenu 780,-. Napište si o plugin na náš email, nebo využijte formulář níže.

WP FLUENT FORMS PRO

NEJLEPŠÍ FORMULÁŘ PRO WORPDRESS

WP Fluent Forms Pro: nejrychlejší a nejvýkonnější plugin pro formuláře v prostředí WordPressu. Zkusíme vysvětlit proč. WP Fluent Forms je v současné době nejrychlejším a nejvíce intuitivním pluginem pro tvorbu formulářů ve WordPressu, kdy pomocí více než 60ti přednastavených šablon a skvělého rozhraní, se tvorba formuláře stává zábavou a potěšením. Vytvořit, Editovat, Vymazat – vše je uspořádáno jednoduše a nevyžaduje zvláštního úsilí. Systém nabízí vše potřebné – libovolně upravitelná „drag and drop“ políčka, HubSpot integraci, multi-step formuláře, jedinečné zobrazení zpracování vizuálních dat aj..

 

NEUVĚŘITELNÉ FUNKCE

WP Fluent Forms nabízí všechny atraktivní funkce, které lze pro individuální tvorbu formuláře vhodného pro jakoukoli příležitost použít. Vše lze provést efektivně bez jakýchkoli problémů, ať už jde o jednoduchý kontaktní formulář nebo složitější formulář k odbavení. Nová verze WP Fluent Forms obsahuje řadu skvělých funkcí, které nadchnou uživatele ze všech oborů.

 

Snadné zadávání – Všechna políčka k zadávání textu jsou promyšleně vytvořena. Každé má svůj konkrétní účel a charakteristické rysy.

Tvorba formulářů stylem Drag & Drop – K vytvoření formuláře stačí pouze uchopit a přenést požadovaná políčka, nic víc. Úžasné! Jednodušeji to snad ani nejde!

Přednastavené šablony formulářů – Úplná hračka! Stačí vybrat libovolnou šablonu a formulář je hotov dříve, než bys řekl švec. Vybírejte z desítek šablon podle příslušných kategorií!

Políčka pro výpočty – Pokud máte v úmyslu využít čísla k různým výpočtům, může vám pomoci i náš plugin pro tvorbu formulářů.

Sestavy s grafickým zobrazením dat – Náš plugin vytvoří různé grafy a diagramy k lepšímu znázornění dat a využití v další práci.

Několika krokové formuláře – Tvorbu dlouhých formulářů lze rozfázovat do několika kroků. Studie ukazují, že tyto formuláře se lépe převádějí a jsou pro uživatele pohodlnější.

Vícesloupcové provedení – Pokud vám nevyhovuje pouze jeden sloupec na stránce, využijte náš plugin WP Fluent Forms a změňte vzhled do podoby 2 nebo 3 sloupců.

Conditional Logic (podmíněná logika) – Velmi cenná funkce, která umožňuje plnou kontrolu nad formulářem.

File & Image Upload – Umožňuje autorizovaným uživatelům nahrávat své soubory a obrázky. Tato funkce se může hodit i vám.

Blokace spamu a prázdných zadání – Systém umožňuje verifikace a zamezení spamu pomocí funkce reCAPTCHA.

Plánování a omezení – Plánujte když je systém v činnosti a omezujte přístup, pokud si to nepřejete.

Automatické potvrzení formuláře – Aktivací této funkce informujete uživatele o úspěšném vložení formuláře.

Opakovaná pole – Funkce umožňuje dynamicky přidávat větší počet stejných polí.

Začlenění více než 15 řešení třetích stran – Funkce „integrace třetích stran“ dodává pluginu na výkonu a síle v jednom místě.

Action Hooks pro developery – Pokud jste jedním z developerů jistě funkci tohoto nástroje znáte. S action hooks zadáváte vlastní typ vstupu v aplikaci WP Fluent Forms.

SMS notifikace – Pomocí platformy Twilio můžete aktivovat funkci „SMS notifikace“ a informovat své uživatele do jejich mobilních přístrojů.

 

Pracuje plynule se všemi pluginy na úpravu vzhledu stránek – WP Fluent Forms je plně kompatibilní se všemi „Buildery“ stránek dostupných na trhu. To znamená, že používání pluginu nikterak nezkomplikuje vaši práci s kterýmkoli nástrojem vytváření stránek, který právě používáte. Vyhovuje všem větším nástrojům tohoto typu včetně těch nejnovějších. Pro příklad uvádíme Elementor, Divi, Bakery, Beaver, atd.

 

REFERENCE

Nejlepší plugin na tvorbu formulářů ve WordPressu. Vyzkoušel jsem snad všechny, které byly kdy k dispozici – bezplatné nebo za úhradu. Tento je nejlepší. Snadno se používá, stylizuje a je extrémně výkonný.

Fluent Form je tak skvělá věc. Na plugin jsem narazil asi před 14ti dny. Musím říci, že naprosto změnil můj způsob využívání formulářů. Je to ten nejjednodušší a nejoblíbenější plugin, co mám.

Jeden z nejlepších ve svém oboru. Ze všech pluginů na vytváření stránek se mi tento zamlouvá nejvíce. Snadno se s ním pracuje a práci odvede jak má být. Postupně jsem jej dal na všechny své stránky a k jinému se již nevrátím. Za sebe mohu jen doporučit, má vše, co potřebujete a ještě něco navíc.

Vynikající. Tento plugin nahradil můj stávající, který jsem používal od roku 2012 a to natrvalo. A jak se ukazuje, s dalším vývojem tohoto pluginu se vše ještě usnadní. Kdybych mohl, dal bych mu ne 5, ale 6 hvězdiček !!!

 

CENA (JAKO VŽDY NEJLEPŠÍ)

Jak je u nás zvykem, i zde máme developerskou licenci a od MFÁčka tak můžete mít lepší ceny, než jsou přímo na stránkách tvůrce pluginu. Roční licence je za cenu $49.00, což je v přepočtu cca 1100,-. U nás ho můžete mít za cenu 780,-. Napište si o plugin na náš email, nebo využijte formulář níže.

Fotogalerie rychle, stylově a jednoduše

Galerie, fotogalerie, video galerie pro WordPress

Máte už plné zuby nudných galerií? Udělej si svou vlastní, která vynikne. Vyzkoušejte plugin Modula. Je nejčastěji doporučovaným ze strany tvůrců webů a to zejména pro rychlost, nízký počet požadavků do databáze a pro vyrovnaný poměr cena versus funkce. Plugin se pravidelně umisťuje mezi prvními v testech o nejlepší galerie pro Worpdress.

 

Dejte sbohem všem pomalým galeriím. Upravte si podle svých potřeb rozměry jednotlivých sloupců galerie, nebo a změňte velikost obrázků tak, jak vám to vyhovuje. Doplňte k obrázkům filtry pro lepší uspořádání a snadnější kombinování v galeriích. Tento plugin se nejlépe hodí těm, kteří chtějí mít kontrolu nad vzhledem i uspořádání galerií. Modula je rychlý a na data nenáročný plugin pro foto a video galerie, který vám umožní zobrazování obrázků ve vysoké kvalitě bez zbytečného zpomalení načítání.

 

Pomocí zabudované optimalizace obrázků na jádru výkonné aplikace ShortPixel. Velký podíl provozu na webu pochází od uživatelů mobilních přístrojů a Modula se postará o jejich maximální spokojenost. Vaše stránky pro mobilní komunikaci už nebudou vypadat jako z pravěku. Pomocí nástroje Modula, budete moci nastavovat počet sloupců vaší galerie na stolním počítači, tabletu a mobilních přístrojích odděleně napříč celým spektrem. Jiné pluginy při vytváření galerií samy diktují, které z vašich obrázků budou zobrazeny jako první a který na jakém místě. Modula se liší tím, že vám dává možnost pořadí a umístnění zvolit.

 

Jednoduchý systém „drag-and-drop“ umožňuje měnit velikost obrázků v galerii a dát vyniknout vašim oblíbeným. Navíc umožňuje přidávat filtry, rozdělovat do kategorií obsáhlé kolekce a urychlit tak orientaci návštěvníkům vašich stránek. Filtry lze příslušným obrázkům aplikovat individuálně nebo hromadně.

 

Tvrdí někdo, že galerie může obsahovat pouze tradiční fotografie? To rozhodně neplatí v případě pluginu Modula. Kombinovat fotografie a videa není nic těžkého, stačí pouze u video linku služeb (např. YouTube nebo Vimeo) zadat příkazy COPY a PASTE. Tím však možnosti pluginu Modula nekončí. Ikonky ke sdílení sociálních sítí lze snadno přidávat tak, aby návštěvníci mohli sdílet váš obsah z galerií na sítích typu Instagram nebo Pinterest.

 

Tradiční možnosti galerií bývají často velmi nedokonalé a pomalé. Modula nabízí řešení, které si snadno osvojí i úplný začátečník, aniž by to bylo na úkor dalších úprav. Jedině Modula vám umožní pomocí optimalizace hbitě měnit velikost obrázků v galerii.

 

Reference

Jedna z nejlepších galerií ve WordPressu. Tak by mělo vypadat opravdové nastavování! Rychle se načítající stránky s krásnou galerií!

Mám rád všechny ty vymoženosti. Vše, co jsem doposud vyzkoušel, pracuje výborně. Už se těším až si s tím budu moci víc pohrát a objevit, co jsem dosud neznal.

Modula patří v současné době mezi nejlepší WP pluginy. Pestrost možností vyobrazení z ní dělá vynikající volbu.

Dříve než jsem začal používat Modulu, všechny pluginy pro vytváření galerií něco postrádaly. Modula je prvním svého druhu, která propojila všechny výhody: uspořádání podle přání zákazníka, snadné nastavování velikosti obrázků, ohromující reakčnost, aniž by to bylo na úkor rychlosti načítání stránek.

WP Modula je opravdu skvělý plugin, jenž zlepšil zobrazování obrázků a galerií na mých stránkách. Zvláště chvályhodné je množství možností různě měnit fotografie podle vlastního přání.

 

 

WP Modula

CDN + optimalizace obrázků – Modula odkázala pomalu se načítající galerie do minulosti.

Kombinujte fotografie a videa – Snadno přidává videa z YouTube a Vimea do vaší galerie.

Táhni a pusť – Použijte styl „drag and drop“ a měňte velikosti svých fotografií, vytvořte si vlastní vzhled.

Galerie pro mobilní zpracování – Vytvořte si responzivní galerie s jedinečným vizuálním vyjádřením pro každý přístroj.

Připojte se ke skupině 60,000 uživatelů pluginu Modula – Přidávat galerie na vaše WP stránky nikdy nebylo snazší. S pluginem Modula stačí jen pár kliknutí a můžete přidávat galerie s fotografiemi, Masonry a jiné prvky.

Vytvořte si vzhled galerií podle vašich představ – Ovládejte velikost vašich obrázků a vybírejte ty, které chcete nechat vyniknout.

Sdílení na sociálních sítích – Přidejte ikonky „sdílení na sociálních sítích“ a propojte se s Pinterestem, Instagramem a dalšími sítěmi.

Roztřiďujte galerie pomocí filtrů – Přidáním filtrů umožněte návštěvníkům vašich stránek snadno třídit jednotlivé fotografie ve vaší galerii.

Výkonná rozšíření – Prémiová rozšíření výrazně usnadňují vkládání videí a urychlují procházení vašimi galeriemi.

 

Cena (kterou jinde nenajdete)

Jako u většiny pluginů které nabízíme, i zde máme developerskou licenci a od MFÁčka tak můžete mít lepší ceny, než jsou přímo na stránkách tvůrce pluginu. Roční licence té nejobyčejnější verze „Starter“ je za cenu 29USD, což je v přepočtu cca 660,-. My nabízíme vše co najdete v o tři řády lepší verzi Business (kromě instalace na 25 webů), která stojí  $89, což je v přepočtu cca 2000,-, za cenu 490,-. Napište si o plugin na náš email, nebo využijte formulář níže.

WP Buildery

Pro níže uvedené připravujeme obsah

Obsah na téma Breakdance bulder…

Zion Bulder …

Themeisle …

Live Canvas …

Bricks …

/Máte vybráno?

Napište nám

  /Mohlo by vás zajímat

  Podívejte se na další položky z naší nabídky …