Zavřít
Type at least 1 character to search
Zpět nahoru

Sledování značky

Sledování zmínek o značce v online prostoru, tak by mohl znít nadpis. Exkluzivně nabízíme několika z vás (počet míst je omezen), aplikaci která se sic netýká WordPressu, ale je pevně spjata s online marketingem. Jde o aplikaci Brand Mentions (brandmentions.com) a máte možnost ji používat za zlomek ceny. Ale pojďme si nejprve říct co umí, jak vám může pomoci a jestli se vám investice vyplatí.

 

Sledování zmínek o značce

Nejde o nástroj pro egomaniaky, ale pro ty, kterým není lhostejné, jak v prostředí internetu a sociálních sítí vypadají. Je to pro ty, co chtějí povědomí o své značce budovat a zlepšovat. Díky aktivnímu sledování zmínek o značce, je možné se přiblížit svým zákazníkům, poznat jejich požadavky a názory, získávat cennou zpětnou vazbu a podle ní dále vylepšovat produkty a služby. Kontinuální monitoring je důležitý také z pohledu rychlé a adekvátní reakce na případné komentáře. Sledujte názory na internetu a poznejte potřeby svého publika.

 

Buďte v obraze a sledujte, co se říká o vaší značce, produktu nebo konkurentech. Mít přehled o tom kde se o vás kdo zmíní, je téměř nemožné, tedy bylo, až doposud. Teď máte možnost udržet krok s děním v online prostoru a sledováním kde se o vás mluví. Je tady Facebook, Tripadvisor, YouTube a miliarda dalších webů (diskuzní fóra, sociální sítě, blogy, mikroblogy, služby pro sdílení médií, recenzní služby …), kde se o vás někdo může zmínit a to jak v pozitivním, tak v negativním smyslu. Představte si že vás někdo pomlouvá za zády a vy máte nyní možnost vidět kde, kdo a kdy to řekl.

 

Monitoring (tracking) v online prostoru

Online prostor můžeme definovat jako místo, ve kterém mohou lidé se společnými zájmy shromažďovat a sdílet myšlenky, komentáře a názory. Nejčastěji se jedná o sociální média, která zahrnují aktivity, postupy a chování lidí v komunitách, kteří se potkávají online, aby sdíleli informace, vědomosti a názory prostřednictvím konverzačních médií (aplikace které umožňují vytvářet a jednoduše předávat obsah). Shromažďování a analýza zmínky o vaší značce z mnoha internetových zdrojů, vám může pomoci získat představu o tom, jak lidé na internetu vaši značku vnímají, jak o ní mluví, nebo jestli ji doporučují či naopak. Takovéto sledování pomáhá zjistit jak si stojíte a máte možnost například určit vhodné cíle.

 

Užití

Sledování konkurence, vaší značky, hlídání pověsti, monitoring médií … využití je celá řada. Nástroj může posloužit k  odhalení strategie vašich soupeřů, k rozšiřování publika, k měření dosahu influencerů, můžete zlepšovat péči o zákazníky, vylepšit svůj obsahový marketing, atd. Aplikace je ideální pro podnikatele, firmy, agentury sociálních médií a pro všechny kteří chtějí mít přehled o tom co se kolem nich v online prostoru děje. Vaše značka je jako vaše dítě, nejspíš bude ve vašich očích jako perfektní, ale nakonec jde o to, co si myslí vaše publikum / zákazníci / návštěvníci. 

benadmentions-5

/Hodnocení

Co říkají uživatelé?

Superužitečný

Toto je perfektní nástroj pro obchodníky. My to používáme pro analýzu trhu a konkurentů, řízení reputace a sledování vývoje vlastních marketingových kampaní.

Iva A.

Skvělý nástroj

Pokud podnikáte, potřebujete sledovat jak a kde se o vás mluví. Tato aplikace mi pomohla najít zmínky a rychle reagovat. Skvělý nástroj bez kterého už si online neumím představit.

Jindřich B.

Nepostradatelný nástroj

Tato aplikace se stala nepostradatelným nástrojem pro měření úspěchu našich marketingových kampaní. Usilovně pracujeme na budování povědomí o naší značce online a žádný jiný nástroj, který jsme testovali, nenajde tolik relevantních zmínek. Jestli to se značkou myslíte vážně, tohle musíte mít.

Michal K.

/Kolik to stojí

Ceník a objednávka

Nabízíme cenu kterou jinde nenajdete. Jako u většiny produktů které nabízíme, i zde máme licenci, která nám umožňuje nabídnout lepší ceny, než jsou přímo na stránkách aplikace. Roční licence té nejobyčejnější verze „NEW BUSINESS“ je za cenu 49USD / měsíčně, což je v přepočtu cca 1100,-. My nabízíme mnohem větší balíček a to za cenu 8700,- / při platbě na rok (což je 725,- měsíčně). Napište si o aplikaci na náš email, nebo využijte formulář níže.

Vyberte si tarif
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
 
 
0,-
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Pomůžeme s nastavením
Pokud nás budete potřebovat, můžeme pro vás aplikaci nastavit.
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
 
 
0,-
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Cena:0CZK
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!

/Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další položky z naší nabídky …