Zavřít
Type at least 1 character to search
Zpět nahoru

Co je to SEO analýza

Vlastníte internetové stránky, které máte občas problém sami najít? Chcete konečně začít vydělávat? Máte Eshop, který vám vydělává jen když platíte za drahou reklamu? Pokud jsou Vám tato slova povědomá, tak jste na správném místě!

SEO analýza se podívá Vašim stránkám na zoubek mnohem podrobněji než SEO audit. Při SEO analýze se již nezaměřujeme jen na Vaše stránky, ale také na stránky Vašich potenciálních konkurentů. Porovnáme úroveň jejich SEO optimalizace a zjistíme tak, co musíte udělat vy, abyste tuto konkurenci porazili. Na druhé straně analyzujeme také kvalitu vzájemného propojení s Vašimi partnerskými weby (dodavatelé, odběratelé atd.).

SEO analýza obsahuje:

  • analýzu klíčových slov
  • analýzu SEO úrovně konkurence
  • analýza SEO onsite – chyby a nedostatky stránek (SEO audit)
  • kontrola sémantiky stránek
  • kontrola SEO off site
  • porovnání SEO offsite Vašich konkurentů
  • návrh řešení a postupů k dosažení kvalitních výsledků

Kvalitní  SEO analýza je dnes nezbytná pro realizaci funkčních a hlavně úspěšných internetových stránek.
Začneme analýzou klíčových slov, což se na první pohled může zdát banální, ale často na Vaše stránky můžete přilákat více lidí právě na slova, která byste nečekali, než na ta na první pohled zřejmá. Na analýzu klíčových slova přímo navazuje správné odladění textů, tzv. copywriting. Analyzujeme textový obsah a jeho čitelnost jak pro vyhledávače, tak pro Vaše návštěvníky z hlediska SEO a opět navrhneme optimální řešení.

Prohloubíme SEO audit, dáme dohromady Vaše internetové stránky – zanalizujeme stránky konkurentů, partnerské weby, zjistíme všechny nedostatky a prohřešky na Vašich stránkách (viz SEO audit). Zvážíme, zda ve Vašem oboru nelze využít síly sociálních sítí (např Facebook) a z této složité změti vzájemných vztahů a informací vám vytvoříme výsledný návrh řešení tak, aby vaše stránky začaly konečně dosahovat předních pozicí, což generuje tolik kýžený zisk!