Zavřít
Type at least 1 character to search
Zpět nahoru

Tvorba loga

Logo, nebo-li logotyp …

… vás bude provázet všude kam se dostanete. Budete se jím prezentovat na vizitkách a dalších tiskových materiálech, budete ho mít na webu, možná na firemních autech, předmětech, prostě na dost místech na to, abyste logu věnovali pozornost. Logotyp představuje nedílnou součást každé firemní identity (CI) a zároveň je důležitým nástrojem budování značky. Ještě častěji je však předmětem nerozumných investic. U nás máte jistotu (na základě referencí a předešlých zakázek), že tomu tak nebude. Navrhneme logotyp, který se stane po estetické i formální stránce vhodným nástrojem, aniž by výrazně zatížil vaše finance.

Návrh kvalitního logotypu vždy stojí čas. Jen analytická část a rešerše zaberou řady hodin. Pak teprve následuje samotný návrh, jeho obhajoba a následné představení konceptu ostatních prvků vizuální části firemní identity s ohledem na budoucí vývoj. Tento postup je sice časově náročný, ale při správné volbě zhotovitele loga, představuje rozumnou investici. Výrazně totiž snižuje riziko vzniku budoucích ztrát, například při nutných výměnách nevhodného či typograficky chybného logotypu ve světelné reklamě, nebo reklamních polepech, atp. Díky optimalizaci procesů, přehledu o trendech a vývoji v designu, spolu s komunikací s klientem, nabízíme alternativu pro všechny, kteří stojí o nový logotyp, nebo návrh na redesign s atraktivním rozpočtem, bez kompromisů v kvalitě zpracování.

Cena

Základní balíček stojí 7999 Kč bez DPH.
V ceně je úvodní konzultace, zpracování logotypu v pevně stanoveném počtu hodin a minimanuál
V případě zájmu o komplexní služby, doporučujeme výběr prémiového balíčku.

Základní balíček za 7999 Kč bez DPH

V rámci balíčku získáte následující:

  1. Úvodní konzultaci v rozsahu 60 minut
  2. Zadávací protokol s pevně stanovenými parametry
  3. 1x návrh logotypu k připomínkování v rozsahu 60 minut
  4. 1x finální logotyp
  5. 1x grafický minimanuál

Logotyp obdržíte v barevných režimech CMYK/RGB/BW ve vektorových
formátech (AI a EPS) a v bitmapovém formátu (PNG).

Prémiový balíček od 20 000 Kč bez DPH

To stejné co v základu, plus:

  1. Individuální smluvní podmínky
  2. Celkem tři návrhy na logotyp
  3. Kompletní grafický manuál
  4. Kompletní CI
  5. Možnost tvorby písma

Prémiový balíček je oproti základnímu neořezaný a postup od tvorby logotypu, až po
kompletní CI, má násobně vyšší hodinový fond na analytiku, rešerše, atp.

Objednávka

Po závazném objednání vás budeme kontaktovat nejpozději do konce následujícího pracovního dne. Do zprávy prosím uveďte celý název společnosti, hlavní obor podnikání nebo činnosti a preferované barvy. Pokuste se stručně a výstižně popsat, co od nového logotypu očekáváte, případně co vám vadí na současném, pokud jste se rozhodli pro redesign.

Po přijetí a ověření objednávky se s vámi spojíme kvůli úvodní konzultaci. Následně obdržíte závazný zadávací protokol, společně se zálohovou fakturou, která zároveň představuje nevratné skicovné v celkové výši 40 % z celkové ceny základního balíčku. Zadávací protokol schvalujete úhradou zálohové faktury.

 

Zásady práce

Při tvorbě používáme výhradně profesionální nástroje a písma s legálně nabytými licencemi. Návrh logotypu s kompletní tvorbou písma nabízíme pouze v prémiovém balíčku.
Spolupráce musí být založena na důvěře klienta ve schopnosti zhotovitele, tedy v nás. Dále si vyhrazujeme právo nereflektovat takové připomínky, které se příčí typografickým nebo estetickým zásadám. Poskytujeme relevantní zpětnou vazbu a snažíme se nabídnout co nejvyšší kvalitu služeb. Pokud však klient opakovaně trvá na změnách a návrzích, které poškozují výsledek práce, vyhrazujeme si právo spolupráci ukončit. Záloha slouží jako skicovné a je nevratná.

/Máte vybráno?

Napište nám
Jaký balíček by vám vyhovoval?
Vyberte si z níže uvedených variant:
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Vaše jméno
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Váš email
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
IČO (pokud máte)
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Zde můžete poptávku doplnit ...
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Cena:0CZK
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!

/Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další položky z naší nabídky …